top of page

REFERRAL PROGRAM

Vytvořili jsme nový referral program, systém dlouhodobé spolupráce mezi IT experty a MAVENS, založený na sdílení volných pozic a doporučování vhodných kandidátů. Pokud nám doporučíte vhodného kandidáta z okruhu svých známých a kolegů, získáte odměnu.

 

Výhody programu

  1. Odměňujeme za aktivitu, ne za vzdálené horizonty

  2. Každý doporučitel má šanci získat některou z odměn

  3. Spolupracujeme jen s firmami s dobrou pověstí, váš známý vaši pomoc ocení

  4. O výsledcích doporučení vás budeme pravidelně informovat

  5. Automaticky vyřazujeme pozice s dostatkem kandidátů, aby měl váš známý velkou šanci na úspěch

 

Jak to funguje

Pokud náš klient hledá zaměstnance nebo kontraktora, zveřejníme informace o volné pozici na webu a naši kontraktoři či spolupracovníci obdrží info mail. Kdokoliv z adresátů může na kteroukoliv z pozic doporučit svého známého. Potvrdíme, zda se jedná o vhodného kandidáta a zda nebyl doporučen někým jiným (first come first served). Kandidát je následně zařazen do výběru a pokud uspěje, doporučitel získá odměnu za doporučení, za úspěch při pohovoru, za nástup nebo za dlouhodobou spolupráci. Kandidáty lze doporučovat pouze na základě vlastní zkušenosti s jejich prací a musí jít o kolegy ze současné či předchozí práce. Nevhodný kandidát je i ten, který pro klienta již pracuje na jiné pozici nebo v minulosti pracoval. Na jednu pozici by neměli být doporučeni více než 2 kandidáti (primární kandidát a jeho náhradník).

 

Doporučení volné pozice

Pokud kontraktor nebo spolupracovník MAVENS doporučí pracovní příležitost či volnou pozici, na kterou následně najde vhodné kandidáty, je odměněn navíc za doporučení volné pozice.

Odměny

1/ Odměna za doporučení (akceptace do výběru): doporučeného kandidáta vyhodnotíme spolu s klientem jako vhodného. Výše odměny je 1000 kč.

2/ Odměna za úspěch kandidáta (úspěšně prošel 1. kolem): doporučený kandidát byl pozván k pohovoru, prošel 1. kolem, zároveň splnil testy nebo case study. Výše odměny je 1000 kč.

3/ Odměna za zaměstnání/najmutí kandidáta: kandidát s klientem podepsal smlouvu. V den nástupu náleží doporučiteli odměna 5000 Kč.

4/ Odměna za vytrvání zaměstnance/kontraktora: kandidát vytrval na pozici 3 měsíce (zkušební doba). Výše odměny je 5000 kč.

Odměna je splatná vždy do 14 dnů po potvrzení úspěšného zdolání jednotlivých kroků. OSVČ mohou na konkrétní částku odměny vystavit fakturu, ostatním ji vyplatíme na základě DPP.

 

V případě doporučení volné pozice i vhodného kandidáta doporučiteli náleží dodatečná odměna ve výši 15 % nástupní mzdy kandidáta.

Pozice, na které se vztahuje referral program najdete v sekci Volné pozice.

bottom of page